Luggmatta D-sign Derna Hew UllFlerfärgad/Blå, Mått: 170x240 cm
11 995 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta D-sign Derna Mew är en handgjord designmatta. I ett modernt hem är denna matta ett måste. Konstnärliga mattor och vackra dekorationer kan sätta färgaccent i ditt hem för att skapa ditt personliga drömboende.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Derna Mew är en handgjord designmatta. I ett modernt hem är denna matta ett måste. Konstnärliga mattor och vackra dekorationer kan sätta färgaccent i ditt hem för att skapa ditt personliga drömboende.
Mattor av denna kvalitet är mycket slitstarka och lätta att ta hand om. De är därför också väl lämpade för rum med mycket aktivitet och spring. Med cirka 5 kg/m² är mattan särskilt tung och stark vilket garanterar dess kvalitet. Skapa ett blickfång i ditt hem och placera designmattan i vardagsrummet, sovrummet, kontoret eller hallen.
Övrigt
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handtuftad
- Material baksida: 100% bomull
- Material lugg: 60% ull och 40% viskos
Övrigt
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handtuftad
- Material baksida: 100% bomull
- Material lugg: 60% ull och 40% viskos
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 53880428 |
| Färg | Flerfärgad/Blå |
| Mått | 170x240 cm |
| Bredd | 170 cm |
| Längd | 240 cm |
| Material | Ull/Bomull/Viskos |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Derna |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| Vikt | 20 kg |
| EAN-nr | 7350115033701 |

