Luggmatta House Nordic MiamiSand
1 389 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sand
Beskrivning
Matta från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981417 |
| Färg | Sand |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Luggmatta |
| Serie | Miami |
| Montering | Nej |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 5713917018147 |

