Luggmatta InHouse Group WaveBlå, 80x350 cm
895 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå

Wave
Blå, 80x350 cm
895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta Wave från InHouse Group. Matta med ett livfullt mönster längs med kanterna. En slitstark matta med gummerad och halkfri baksida. Lätt att hålla fräsch då den är enkel att dammsuga och även tvättbar i 30 °C.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Matta Wave från InHouse Group. Matta med ett livfullt mönster längs med kanterna. En slitstark matta med gummerad och halkfri baksida. Lätt att hålla fräsch då den är enkel att dammsuga och även tvättbar i 30 °C.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 109527 |
| Färg | Blå |
| Mått | 80x350 cm |
| Bredd | 133 cm |
| Längd | 190 cm |
| Material | Polyamid |
| Produkttyp | Tuftad matta |
| Stil | Modern |
| Höjd | 5 mm |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7319552648053 |
