Luggmatta Svanefors Jolin Jute
Rek. pris 549 kr
fr.276 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Jolin Jute
276 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Jolin är en dekorativ matta i kraftigt jute med struktur och ränder i vitt och svart på kortsidorna. Passar lika bra utomhus, i växthus och uterum som inomhus. Men tänk på att den får patina om den ligger ute. Rengör eventuella fläckar med fuktig trasa eller lämna för fackmannamässig mattvätt. 50% Jute, 50% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Jolin är en dekorativ matta i kraftigt jute med struktur och ränder i vitt och svart på kortsidorna. Passar lika bra utomhus, i växthus och uterum som inomhus. Men tänk på att den får patina om den ligger ute. Rengör eventuella fläckar med fuktig trasa eller lämna för fackmannamässig mattvätt. 50% Jute, 50% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Natur |
| Mått | 170x240, 60x90, 70x140, 70x240 cm |
| Bredd | 60, 70, 170 cm |
| Höjd | 90, 140, 240 cm |
| Material | Bomull/Jute |
| Produkttyp | Jutematta |
| Serie | Jolin |
| Form | Rektangulär |
| Vikt | 1,01, 1,85, 3,17, 8,66 kg |
