Luggmatta Svanefors Ninha
Rek. pris 899 kr
fr.452 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ninha
452 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mjuk matta i silkeslen kvalitet. Då mattan rullas under frakt kan veck förekomma, dessa försvinner efter ett tag. Tänk på att nya mattor kan ludda av sig i början, vi rekommenderar att dammsuga mattan regelbundet för att förkorta denna process. För att minska halkrisken köp gärna till en halkskyddsmatta.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Mjuk matta i silkeslen kvalitet. Då mattan rullas under frakt kan veck förekomma, dessa försvinner efter ett tag. Tänk på att nya mattor kan ludda av sig i början, vi rekommenderar att dammsuga mattan regelbundet för att förkorta denna process. För att minska halkrisken köp gärna till en halkskyddsmatta.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Blå, Grå, Grön, Honung, Lin, Nougat, Rosa, Rost |
| Mått | 160x230, 230x160, 80x140 cm |
| Bredd | 80, 160 cm |
| Längd | 140, 230 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Tuftad matta |
| Serie | Ninha |
| Form | Rektangulär |
| Vikt | 6,5, 1,79, 5,89 kg |
