Luggmatta Svanefors NinhaNougat, 160x230 cm
2 380 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Nougat
Mått (cm):
160x230
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mjuk matta i silkeslen kvalitet. Då mattan rullas under frakt kan veck förekomma, dessa försvinner efter ett tag. Tänk på att nya mattor kan ludda av sig i början, vi rekommenderar att dammsuga mattan regelbundet för att förkorta denna process. För att minska halkrisken köp gärna till en halkskyddsmatta.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Mjuk matta i silkeslen kvalitet. Då mattan rullas under frakt kan veck förekomma, dessa försvinner efter ett tag. Tänk på att nya mattor kan ludda av sig i början, vi rekommenderar att dammsuga mattan regelbundet för att förkorta denna process. För att minska halkrisken köp gärna till en halkskyddsmatta.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1123-67-022 |
| Färg | Nougat |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Tuftad matta |
| Serie | Ninha |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7332623404266 |

