


Luggmatta SvaneforsNinhaHonung, 160x230 cm
2 799 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Honung
Mått (cm)
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mjuk matta i silkeslen kvalitet. Då mattan rullas under frakt kan veck förekomma, dessa försvinner efter ett tag. Tänk på att nya mattor kan ludda av sig i början, vi rekommenderar att dammsuga mattan regelbundet för att förkorta denna process. För att minska halkrisken köp gärna till en halkskyddsmatta.
Varumärke
Beskrivning
Mjuk matta i silkeslen kvalitet. Då mattan rullas under frakt kan veck förekomma, dessa försvinner efter ett tag. Tänk på att nya mattor kan ludda av sig i början, vi rekommenderar att dammsuga mattan regelbundet för att förkorta denna process. För att minska halkrisken köp gärna till en halkskyddsmatta.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 1123-67-063 |
| Färg | Honung |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Tuftad matta |
| Serie | Ninha |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7332623404174 |







