Luggmatta Svanefors Swirl
Rek. pris 449 kr
fr.226 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Swirl
226 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tuftad bomullsmatta i mjuk bomull och färgade tofsar. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Tuftad bomullsmatta i mjuk bomull och färgade tofsar. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Mocca, Mossgrön, Natur |
| Mått | 60x90, 90x130 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Luggmatta |
| Serie | Swirl |
| Djup | 0,1 mm |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 900, 1300 mm |
| Vikt | 0,9, 1,82 kg |
| Bredd | 600, 900 mm |
