Luggmatta Venture Home Aron
fr.450 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Aron
450 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matta Aron från Venture Home är en stilsäker matta i slistarkt material som är helt i linje med trenderna.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Aron från Venture Home är en stilsäker matta i slistarkt material som är helt i linje med trenderna.
Att placera en långsmal matta i hallen eller framför sängen ger ett enkelt, stilrent lyft till hela inredningen. Den här trendsäkra mattan från serien Aron har ett dekorativt, abstrakt mönster i den täta luggen som bidrar till ett modernt blickfång. Det mjuka materialet och den krämvita kulören ger en värme till atmosfären i rummet och passar bra ihop med övrig inredning.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Vit |
| Mått | 160x230, 200x290, 240x340, 80x200 cm |
| Bredd | 80, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 200, 230, 290, 340 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Luggmatta |
| Serie | Aron |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 2, 0,8, 1,6, 2,4 cm |
