Luggmatta Venture Home TeddyVit, 200x300 cm
3 435 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Mått:
200x300 cm
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta Teddy från Venture Home. Skapar en härlig och fridfull atmosfär i hemmet. Tillför det där lilla extra i hemmet. Tillverkad i polyestertyg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Teddy från Venture Home. Skapar en härlig och fridfull atmosfär i hemmet. Tillför det där lilla extra i hemmet. Tillverkad i polyestertyg.
Tvättråd
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15708-895 |
| Färg | Vit |
| Mått | 200x300 cm |
| Bredd | 300 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Polyester/Canvas |
| Typ | Tuftad matta |
| Serie | Teddy |
| Tjocklek | 20 mm |
| Stil | Skandinavisk |
| Kvalitet | Vävd |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118416341 |




