Luggmatta Venture Home TowaVit, 160x230 cm
1 692 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Mått:
160x230 cm

Towa
Vit, 160x230 cm
1 692 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta Towa från Venture Home. Ett handvävt hantverk som passar utmärkt i både klassiska och moderna hem. Ger hemmet en härlig atmosfär. Tillverkad i polyestertyg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Towa från Venture Home. Ett handvävt hantverk som passar utmärkt i både klassiska och moderna hem. Ger hemmet en härlig atmosfär. Tillverkad i polyestertyg.
Tvättråd
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15716-530 |
| Färg | Vit |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester/Canvas |
| Typ | Tuftad matta |
| Serie | Towa |
| Tjocklek | 1 cm |
| Stil | Modern |
| Kvalitet | Handvävd |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118416389 |





