Luggmatta Venture Home Vince Oval160x230 cm
1 005 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
160x230 cm
Beskrivning
Den ovala mattan Vince är designad helt i linje med trenderna.
Mattan har ett dekorativt, abstrakt mönster i den täta luggen som bidrar till ett modernt blickfång. Det mjuka materialet och den krämvita kulören ger en värme till atmosfären i rummet och passar enkelt ihop med övriga färgskalor och inredning. Ge ditt hem ett charmigt lyft och bryt ramarna genom att investera i en oval matta.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 16024-100 |
| Färg | Vit |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Luggmatta |
| Serie | Vince |
| Form | Oval |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206968920 |





