Luggmatta Venture Home Zoe Ull
fr.2 419 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Zoe Ull
2 419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige |
| Mått | 160x170, 200x210, 270x300 cm |
| Bredd | 160, 200, 270 cm |
| Längd | 170, 210, 300 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Zoe |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 1,7, 2,1, 2,7 cm |






