Ryamatta D-sign Busdau Hal Grå/Orange/ViolettMått: 133x190 cm
2 345 kr
30 dagars prisgaranti

Busdau Hal Grå/Orange/Violett
Mått: 133x190 cm
2 345 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Matta D-sign Busdau Hal Grå/Orange/Violett är en matta i modern design med kort lugg. Ge ditt hem en ny touch med denna matta i modern design. Tack vare mattans slittålighet passar den också i rum och lokaler med hög belastning, som t.ex. entréer och affärslokaler.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Busdau Hal Grå/Orange/Violett är en matta i modern design med kort lugg. Ge ditt hem en ny touch med denna matta i modern design. Tack vare mattans slittålighet passar den också i rum och lokaler med hög belastning, som t.ex. entréer och affärslokaler.
Luggen är gjord i polypropylen vilket gör den mycket motståndskraftig mot smuts och fläckar. Baksidan är förstärkt av jute och bomull för extra slitstyrka vilket gör att mattan inte tappar formen. Den passar också bra i rum med golvvärme.
Övrigt
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute, polypropylen och bomull
- Material lugg: 100% polypropen
Övrigt
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute, polypropylen och bomull
- Material lugg: 100% polypropen
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 54378704 |
| Färg | Grå/Orange/Violett |
| Mått | 133x190 cm |
| Bredd | 133 cm |
| Längd | 190 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Busdau |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,8 cm |
| Vikt | 8 kg |
| EAN-nr | 7350115038362 |

