Ryamatta D-sign Thillsteyn Oguis180x280 cm, Creme
6 495 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Creme
Mått (cm):
280x180
Beskrivning
Matta från D-sign. Den mjuka ytan garanterar behaglig komfort och känns som äkta kaninpäls.
Det vanliga utseendet matchar både moderna och klassiska möbler - mattan kan integreras i alla hem. Komplettera din bostadsyta eller lägg mattan som en mysig golvbeläggning framför spisen. Njut av den behagliga känslan med denna matta från Arte Espina. En rygg i bomull stärker mattan. Modellen kan också läggas ut på golv med golvvärme.
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material Lugg: Mikropolyester
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material Lugg: Mikropolyester
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48999556 |
| Färg | Creme |
| Mått | 280x180 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 280 cm |
| Material | Bomull/Mikrofiberpolyester |
| Produkttyp | Ryamatta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 4,5 cm |
| EAN-nr | 7350115001663 |

