Ryamatta D-sign Thillsteyn Oguis180x280 cm, Vit
6 695 kr
5 575 krSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Mått:
280x180 cm

Thillsteyn Oguis
180x280 cm, Vit
5 575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta från D-sign. Den mjuka ytan garanterar behaglig komfort och känns som äkta kaninpäls.
Det vanliga utseendet matchar både moderna och klassiska möbler - mattan kan integreras i alla hem. Komplettera din bostadsyta eller lägg mattan som en mysig golvbeläggning framför spisen. Njut av den behagliga känslan med denna matta från Arte Espina. En rygg i bomull stärker mattan. Modellen kan också läggas ut på golv med golvvärme.
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material Lugg: Mikropolyester
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material Lugg: Mikropolyester
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48999989 |
| Färg | Vit |
| Mått | 280x180 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 280 cm |
| Material | Bomull/Mikrofiberpolyester |
| Typ | Ryamatta |
| Tjocklek | 4,5 cm |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7350115004848 |

