Ryamatta KM Carpets Fosieborg
Rek. pris 1 375 kr
fr.876 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fosieborg
876 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Fosieborg är en mysig ryamatta från KM Carpets.
Tvättråd
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Färg | Blå, Grafit, Grön, Natur, Rosa, Silver, Vit |
| Mått | 133x190, 160x230, 200x290, 240x340 cm |
| Bredd | 133, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 190, 230, 290, 340 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Ryamatta |
| Serie | Fosieborg |
| Form | Rektangulär |

