Ryamatta Venture Home EnardVit
3 999 kr
3 569 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Förväntas åter i lager 2026-12-07
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Uppgradera din inredning med mattan Enard. Enard är en imponerande matta med dimensionerna 290x175 cm. Med sin generösa storlek och korta lugg kommer Enard-mattan att ge en touch av elegans till ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Uppgradera din inredning med mattan Enard. Enard är en imponerande matta med dimensionerna 290x175 cm. Med sin generösa storlek och korta lugg kommer Enard-mattan att ge en touch av elegans till ditt hem.
Tillverkad av ull och bomull, erbjuder Enard-mattan en mjuk och bekväm kvalitet. Ullen ger naturlig värme och komfort, medan bomullen bidrar till mattans hållbarhet och slitstyrka. Den ovala formen ger en unik touch till rummet och gör det möjligt att smidigt integrera mattan i olika inredningsstilar.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19977-101 |
| Färg | Vit |
| Mått | 175x290 cm |
| Bredd | 175 cm |
| Längd | 290 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Enard |
| Form | Oval |
| Tjocklek | 1,8 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220801586 |



