Ryamatta Venture Home Milos
fr.1 219 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Milos
1 219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tillverkad av micropolyester, erbjuder Milos en underbar känsla under dina fötter. Det mjuka och behagliga materialet ger en lyxig komfort samtidigt som det är slitstarkt nog för att klara av dagligt bruk. Dess lättskötta egenskaper gör att du kan njuta av mattans skönhet utan att behöva oroa dig för att den blir smutsig eller sliten.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Tillverkad av micropolyester, erbjuder Milos en underbar känsla under dina fötter. Det mjuka och behagliga materialet ger en lyxig komfort samtidigt som det är slitstarkt nog för att klara av dagligt bruk. Dess lättskötta egenskaper gör att du kan njuta av mattans skönhet utan att behöva oroa dig för att den blir smutsig eller sliten.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grå |
| Mått | 160x230, 200x290, 295x395 cm |
| Bredd | 160, 200, 295 cm |
| Längd | 230, 290, 395 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Ryamatta |
| Serie | Milos |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,3 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
