Ryamatta Venture Home Nikita
fr.1 661 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nikita
1 661 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den rektangulära formen gör att Nikita enkelt kan anpassas till olika rum och stilar. Den fungerar utmärkt som en neutral bas för att framhäva dina möbler och dekorativa föremål. Skapa ett harmoniskt och stilrent hem med mattan Nikita. Dess eleganta design, generösa storlek och bekväma känsla kommer att ge dig en fräsch och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den rektangulära formen gör att Nikita enkelt kan anpassas till olika rum och stilar. Den fungerar utmärkt som en neutral bas för att framhäva dina möbler och dekorativa föremål. Skapa ett harmoniskt och stilrent hem med mattan Nikita. Dess eleganta design, generösa storlek och bekväma känsla kommer att ge dig en fräsch och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Mörkbrun, Vit |
| Mått | 160x230, 200x290 cm |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 290 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Ryamatta |
| Serie | Nikita |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 3,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
