Wiltonmatta Arkiio Benetton Adela/IrmaCreme/Beige, 160x220 cm
2 219 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Creme/Beige
Mått (cm):
160x220

Benetton Adela/Irma
Creme/Beige, 160x220 cm
2 219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Matta Arkiio Benetton Adela/Irma är en snygg matta i vackra nyanser och ett elegant mönster.
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 660703 |
| Färg | Creme/Beige |
| Mått | 160x220 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 220 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Benetton |
| Vikt | 13,3 kg |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |








