Wiltonmatta Arkiio New Idea Butler140x200 cm
555 kr
30 dagars prisgaranti

New Idea Butler
140x200 cm
555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta Arkiio New Idea Butler är en elegant matta som blir en diskret färgklick i exempelvis ditt vardagsrum. Mattan har ett diffust randigt mönster i rött och grått.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Matta Arkiio New Idea Butler är en elegant matta som blir en diskret färgklick i exempelvis ditt vardagsrum. Mattan har ett diffust randigt mönster i rött och grått.
Tvättråd
Polypropylenmattor är mycket enkla att rengöra och underhålla. Mattan bör regelbundet dammsugas noggrant. Det är dessutom enkelt att ta bort djurhår från mattan. Fläckborttagning: Mattan är enkel att rengöra och den torkar väldigt snabbt. Fläckar bör tas bort med rengöringsmedel. Dessa mattor är dessutom resistenta mot fukt, mögel, ohyra och missfärgningar.
Polypropylenmattor är mycket enkla att rengöra och underhålla. Mattan bör regelbundet dammsugas noggrant. Det är dessutom enkelt att ta bort djurhår från mattan. Fläckborttagning: Mattan är enkel att rengöra och den torkar väldigt snabbt. Fläckar bör tas bort med rengöringsmedel. Dessa mattor är dessutom resistenta mot fukt, mögel, ohyra och missfärgningar.
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 660158 |
| Färg | Röd/Grå |
| Mått | 140x200 cm |
| Bredd | 140 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | New Idea |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |
| Vikt | 3,78 kg |




