Wiltonmatta Arkiio Royal Fushe Odela
fr.679 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Royal Fushe Odela
679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Matta Arkiio Royal Fushe Odela är en modern matta med ett mönster med 3D-effekt.
Tvättråd
Polypropylenmattor är mycket enkla att rengöra och underhålla. Mattan bör regelbundet dammsugas noggrant. Det är dessutom enkelt att ta bort djurhår från mattan. Fläckborttagning: Mattan är enkel att rengöra och den torkar väldigt snabbt. Fläckar bör tas bort med rengöringsmedel. Dessa mattor är dessutom resistenta mot fukt, mögel, ohyra och missfärgningar.
Polypropylenmattor är mycket enkla att rengöra och underhålla. Mattan bör regelbundet dammsugas noggrant. Det är dessutom enkelt att ta bort djurhår från mattan. Fläckborttagning: Mattan är enkel att rengöra och den torkar väldigt snabbt. Fläckar bör tas bort med rengöringsmedel. Dessa mattor är dessutom resistenta mot fukt, mögel, ohyra och missfärgningar.
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Färg | Gul/Grå |
| Mått | 120x170, 140x200 cm |
| Bredd | 120, 140 cm |
| Längd | 170, 200 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Royal Fushe |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |
| Vikt | 2,75, 3,78 kg |





