Wiltonmatta Arkiio Royal Fushe Syb
fr.1 049 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Royal Fushe Syb
1 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Matta Arkiio Royal Fushe Syb är en elegant matta med ett vackert mönster.
Tvättråd
Polypropylenmattor är mycket enkla att rengöra och underhålla. Mattan bör regelbundet dammsugas noggrant. Det är dessutom enkelt att ta bort djurhår från mattan. Fläckborttagning: Mattan är enkel att rengöra och den torkar väldigt snabbt. Fläckar bör tas bort med rengöringsmedel. Dessa mattor är dessutom resistenta mot fukt, mögel, ohyra och missfärgningar.
Polypropylenmattor är mycket enkla att rengöra och underhålla. Mattan bör regelbundet dammsugas noggrant. Det är dessutom enkelt att ta bort djurhår från mattan. Fläckborttagning: Mattan är enkel att rengöra och den torkar väldigt snabbt. Fläckar bör tas bort med rengöringsmedel. Dessa mattor är dessutom resistenta mot fukt, mögel, ohyra och missfärgningar.
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Färg | Creme/Beige |
| Mått | 140x200, 160x230, 200x290 cm |
| Bredd | 140, 160, 200 cm |
| Längd | 200, 230, 290 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Royal Fushe |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |
| Vikt | 3,78, 4,97, 7,18 kg |




