Wiltonmatta Arkiio Sisal 786
fr.769 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sisal 786
769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Matta Arkiio Sisal 786 är en vacker sisalmatta med ett elegant mönster.
Tvättråd
Mattor tillverkade av sisal är väldigt enkla att underhålla och rengöra. Fibrerna gör dessutom mattan mycket hållbar. Fläckborttagning: alla fläckar är enkla att ta bort med hjälp av rengöringsmedel.
Mattor tillverkade av sisal är väldigt enkla att underhålla och rengöra. Fibrerna gör dessutom mattan mycket hållbar. Fläckborttagning: alla fläckar är enkla att ta bort med hjälp av rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Färg | Svart/Beige/Grå |
| Mått | 133x190, 160x230 cm |
| Bredd | 133, 160 cm |
| Längd | 190, 230 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Sisal |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |
| Vikt | 8,1, 5,55 kg |




