Wiltonmatta Arkiio Sisal 825
fr.289 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sisal 825
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Matta Arkiio Sisal 825 är en elegant sisalmatta med ett vackert mönster.
Tvättråd
Mattor tillverkade av sisal är väldigt enkla att underhålla och rengöra. Fibrerna gör dessutom mattan mycket hållbar. Fläckborttagning: alla fläckar är enkla att ta bort med hjälp av rengöringsmedel.
Mattor tillverkade av sisal är väldigt enkla att underhålla och rengöra. Fibrerna gör dessutom mattan mycket hållbar. Fläckborttagning: alla fläckar är enkla att ta bort med hjälp av rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Färg | Brun/Svart, Grå/Natur, Grå/Svart, Grå/Vit |
| Mått | 120x170, 133x190, 160x230, 200x290, 60x110 cm |
| Bredd | 60, 120, 133, 160, 200 cm |
| Längd | 110, 170, 190, 230, 290 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Sisal |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |
| Vikt | 4,5, 8,1, 1,45, 5,55, 12,75 kg |

