Wiltonmatta D-sign Anzio Ljusgrå/Vit120x170 cm
739 kr
30 dagars prisgaranti

Anzio Ljusgrå/Vit
120x170 cm
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Anzio Ljusgrå/Vit är en elegant matta med ett abstrakt, geometriskt mönster.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Recensioner
Thobias HVerifierad köpare
för 1 månad sedanJag har inte fått mattan ännu efter flera veckors väntan….. Urusla på era leveranser!
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 720057 |
| Färg | Ljusgrå/Vit |
| Mått | 120x170 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Anzio |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| EAN-nr | 6800000000741 |





