Wiltonmatta D-sign Bonn Mörkbrun/Ljusbrun
fr.429 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bonn Mörkbrun/Ljusbrun
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Matta D-sign Bonn Mörkbrun/Ljusbrun är en elegant matta med ett geometriskt mönster med ombreeffekt.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Bonn Mörkbrun/Ljusbrun är en elegant matta med ett geometriskt mönster med ombreeffekt.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Brun |
| Mått | 120x170, 160x230, 200x300, 80x120 cm |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 120, 170, 230, 300 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Bonn |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |



