Wiltonmatta D-sign Bridter LoeRöd, Mått: 140x200 cm
3 195 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
Mått (cm):
140x200
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta D-sign Bridter Loe är en matta med optiskt 3D-mönster och djup lugg. Det utmärkande kännetecknet för denna matta är mönstret som ger en optisk 3d-effekt vilket resulterar i en subtil randig look hos den i övrigt enfärgade mattan.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Bridter Loe är en matta med optiskt 3D-mönster och djup lugg. Det utmärkande kännetecknet för denna matta är mönstret som ger en optisk 3d-effekt vilket resulterar i en subtil randig look hos den i övrigt enfärgade mattan.
Den vackra lystern hos mattans garn garanterar ett subtilt lyxigt skimmer vilket gör att mattan passar lika bra i det moderna såväl som i det traditionella hemmet. Mattan är tillverkad i polyestermaterial med en baksida i jute vilket gör mattan mycket slitstark och lättstädad.
Övrigt
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute
- Material lugg: 100% polyester
Övrigt
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute
- Material lugg: 100% polyester
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 54498333 |
| Färg | Röd |
| Mått | 140x200 cm |
| Bredd | 140 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Bridter |
| Vikt | 6 kg |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 3 cm |
| EAN-nr | 7350115035651 |

