Wiltonmatta D-sign ComoCreme, 120x170 cm
739 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Creme
Mått (cm):
120x170

Como
Creme, 120x170 cm
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta D-sign Como är en enfärgad matta med kort lugg. Mattan är tillverkad av konstfiber vilket ger den en vacker glans.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Como är en enfärgad matta med kort lugg. Mattan är tillverkad av konstfiber vilket ger den en vacker glans.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 720042 |
| Färg | Creme |
| Mått | 120x170 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Como |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| EAN-nr | 6800000000147 |




