Wiltonmatta D-sign Coulia Boo
fr.1 165 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Coulia Boo
1 165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Elegant matta från D-sign med vintage karaktär. Tack vare den subtila färgen kan denna mattmodell kombineras med många inredningsstilar.
Varumärke
D-signBeskrivning
Elegant matta från D-sign med vintage karaktär. Tack vare den subtila färgen kan denna mattmodell kombineras med många inredningsstilar.
Mattan får sin vintage karaktär från attraktiva tvättar, vilket säkerställer den trendiga begagnade looken. Detta understryks av det svaga färgschemat. Förbättra mattans karaktär med ytterligare vintagemöbler och tillbehör, så att du skapar en attraktiv och övergripande vintage look i ditt hem. Men även om vintage inte är din stil så kan du använda mattan för att uppgradera dina befintliga möbler.
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Grå/Blå, Grå/Rosa |
| Mått | 150x80, 180x120, 230x160, 300x200 cm |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 150, 180, 230, 300 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Wiltonmatta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,2 cm |
