Wiltonmatta D-sign Fez Beige/Ljuskbrun
fr.429 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fez Beige/Ljuskbrun
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Fez Beige/Ljuskbrun är en elegant matta med ett vackert böljande mönster.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Beige/Brun |
| Mått | 120x170, 80x120 cm |
| Bredd | 80, 120 cm |
| Längd | 120, 170 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Fez |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |




