Wiltonmatta D-sign Gesslick Melfe Flerfärgad120x170 cm, Blå
2 545 kr
2 099 krSpara 18 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå
Mått (cm):
170x120

Gesslick Melfe Flerfärgad
120x170 cm, Blå
2 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
D-signBeskrivning
Handgjord matta från D-sign i vintage look. Uppgradera ditt hem med denna stiliga matta.
Den attraktiva lapptäckdesignen, kombinationen av mönstrade och enkla områden, är särskilt tilltalande tack vare det harmoniserande färgschemat. Den trendiga vintagestilen skapas av det tvättade utseendet. Den plattvävda mattan är tillverkad i 100% bomull och är därför särskilt slitstark och lättskött. Sätt en accent i ditt vardagsrum eller förtrolla dina besökare med den vackra mattan direkt i hallen. Mattan är också lämplig för rum med golvvärme.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Bomull
- Material Baksida: Bomull
På grund av den handgjorda storleken, mönstret och färgningen kan avvikelser uppstå.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Bomull
- Material Baksida: Bomull
På grund av den handgjorda storleken, mönstret och färgningen kan avvikelser uppstå.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48810128 |
| Färg | Blå |
| Mått | 170x120 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| EAN-nr | 7350115016773 |


