Wiltonmatta D-sign Merda Kewy ElfenbenMått: 240x300 cm
9 196 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta D-sign Merda Kewy Elfenben är en lättskött vintage-matta. Denna matta kombinerar extravaganta mönster och diskreta färger.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Merda Kewy Elfenben är en lättskött vintage-matta. Denna matta kombinerar extravaganta mönster och diskreta färger.
Övrigt
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute, polypropylen, bomull
- Material lugg: 100% polypropen/polyesterblandning
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute, polypropylen, bomull
- Material lugg: 100% polypropen/polyesterblandning
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 54379739 |
| Färg | Elfenben |
| Mått | 240x300 cm |
| Bredd | 240 cm |
| Längd | 300 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Merda |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,7 cm |
| Vikt | 19 kg |
| EAN-nr | 7350115040891 |

