Wiltonmatta D-sign Nova
fr.429 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nova
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Matta D-sign Nova är en elegant matta med större block med sneda ränder som skapar ett effektfullt mönster.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Nova är en elegant matta med större block med sneda ränder som skapar ett effektfullt mönster.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Beige/Brun, Grå/Lila |
| Mått | 120x170, 160x230, 200x300, 80x120 cm |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 120, 170, 230, 300 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Nova |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
