Wiltonmatta D-sign OlbiaLjusgrå/Blå, 120x170 cm
739 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusgrå/Blå
Mått (cm):
120x170

Olbia
Ljusgrå/Blå, 120x170 cm
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Olbia är en elegant matta i dova färgtoner.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 720056 |
| Färg | Ljusgrå/Blå |
| Mått | 120x170 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Olbia |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| EAN-nr | 6800000000703 |





