Wiltonmatta D-sign Scartur Draing Grå/Aprikos
fr.1 795 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Scartur Draing Grå/Aprikos
1 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Snygg matta från D-sign. Denna matta övertygar med den jacquardvävda ytan och det etniska mönstret. Ett trevligt komplement till både moderna och orientaliska hem.
Varumärke
D-signBeskrivning
Snygg matta från D-sign. Denna matta övertygar med den jacquardvävda ytan och det etniska mönstret. Ett trevligt komplement till både moderna och orientaliska hem.
Det tidlösa men ändå moderna färgschemat skapar en elegant och hemtrevlig atmosfär i ditt hem. Mattan är robust och har ett mycket speciellt utseende. Tack vare de mjuka bomullselementen och materialkontrasten hos denna matta får du en taktil upplevelse. Mattan förstärks med en kanvasrygg. Kan även placeras i rum med golvvärme.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Maskinvävd och tuftad
- Material Lugg: Bomull/Polyester
- Material Baksida: Duk
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Maskinvävd och tuftad
- Material Lugg: Bomull/Polyester
- Material Baksida: Duk
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Grå |
| Mått | 150x80, 170x120, 230x160, 290x200 cm |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 150, 170, 230, 290 cm |
| Material | Bomull/Polyester |
| Typ | Wiltonmatta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
