Wiltonmatta D-sign Shilboy OtosBeige/Flerfärgad, Mått: 170x240 cm
6 395 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige/Flerfärgad

Shilboy Otos
Beige/Flerfärgad, Mått: 170x240 cm
6 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta D-sign Shilboy Otos 170x240 cm är en matta med färgrikt motiv. Utformningen av denna färgstarka matta gör den till ett riktigt blickfång. Den passar lika bra i vardagsrummet, sovrummet och barnkammaren.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Shilboy Otos 170x240 cm är en matta med färgrikt motiv. Utformningen av denna färgstarka matta gör den till ett riktigt blickfång. Den passar lika bra i vardagsrummet, sovrummet och barnkammaren.
Luggen i akryl är lätt att underhålla och lätt att rengöra vilket gör den mycket praktiskt även för barnfamiljen.
Övrigt
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material baksida: 60% polyester och 40% bomull
- Material lugg: 100% akryl
Övrigt
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material baksida: 60% polyester och 40% bomull
- Material lugg: 100% akryl
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 51456686 |
| Färg | Beige/Flerfärgad |
| Mått | 170x240 cm |
| Bredd | 170 cm |
| Längd | 240 cm |
| Material | Akryl/Bomull/Polyester |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Shilboy |
| Vikt | 11 kg |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,6 cm |
| EAN-nr | 7350115035804 |

