Wiltonmatta D-sign Udine Grå/Ljusgrå
fr.429 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Udine Grå/Ljusgrå
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Matta D-sign Udine Grå/Ljusgrå är en stilren, rutig matta med mörkare gråa ränder mot en ljusare bakgrund.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Udine Grå/Ljusgrå är en stilren, rutig matta med mörkare gråa ränder mot en ljusare bakgrund.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Grå |
| Mått | 120x170, 160x230, 200x300, 80x120 cm |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 120, 170, 230, 300 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Udine |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |




