Wiltonmatta D-sign Wilmoe120x170 cm, Beige
4 595 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige
Mått (cm):
170x120
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handgjord matta från D-sign. Denna vintagematta skapar en mysig och varm atmosfär i alla rum. Ett elegant blickfång som finns i olika storlekar och färger.
Varumärke
D-signBeskrivning
Handgjord matta från D-sign. Denna vintagematta skapar en mysig och varm atmosfär i alla rum. Ett elegant blickfång som finns i olika storlekar och färger.
Vintagematta i den påfallande vackra shabby-chic looken, som skapas av rakade sektioner (cut and loop). Designen passar perfekt i moderna inredningsstilar såväl som med antika möbler. Denna mattan är handvävd i Indien. En av de särskilt mjuka och hållbara modellerna som enkelt kan rengöras. Högkvalitativ viskos skimrar som siden och visar sig i en ny form från olika vinklar. Det ger vardagsrummet en mysig touch och passar underbart på olika ytor, som parkett och klinkergolv.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Viskos
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Viskos
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48758163 |
| Färg | Beige |
| Mått | 170x120 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Viskos |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| EAN-nr | 7350115012638 |


