Wiltonmatta KM Carpets Diamond Spectra
fr.1 429 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Beskrivning
Diamond Spectra är en wiltonmatta från KM Carpets.
Tvättråd
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Färg | Svart/Grå/Silver |
| Mått | 133x190, 160x230, 200x290, 240x340, 80x300 cm |
| Bredd | 80, 133, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 190, 230, 290, 300, 340 cm |
| Material | Polypropylen/Polyester |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Diamond |
| Form | Rektangulär |

