Madrasskydd Scandinavian Choice 160x200
Rek. pris 999 kr
949 kr
30 dagars prisgaranti

160x200
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Madrasskydd Scandinavian Choice 160x200 är ett skydd som skyddar madrassen mot fläckar och smuts vilket gör att bäddmadrassen håller längre. Madrasskyddet är enkelt att ta av och kan tvättas i 60 grader. Madrasskyddet har resårband i varje hörn som håller det på plats.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Madrasskydd Scandinavian Choice 160x200 är ett skydd som skyddar madrassen mot fläckar och smuts vilket gör att bäddmadrassen håller längre. Madrasskyddet är enkelt att ta av och kan tvättas i 60 grader. Madrasskyddet har resårband i varje hörn som håller det på plats.
Övrigt
- Tål att strykas och torktumlas
- Tål att strykas och torktumlas
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 001-9013 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | 100% Bomull |
| Produkttyp | Madrasskydd |
| Serie | Choice |
| Bäddmått | 160x200 cm |
| Fyllning | 100% polyester |



