Bäddset Svanefors Amie
Rek. pris 999 kr
fr.502 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Amie
502 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Påslakanset Amie med matchande påslakan och örngott i mjuk bomullspercale, 200 i trådtäthet. Ju högre trådtäthet desto svalare, mjukare och krispigare känsla. Påslakanet har en brodyr tvärsöver i ovankant. 100% Bomull
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Påslakanset Amie med matchande påslakan och örngott i mjuk bomullspercale, 200 i trådtäthet. Ju högre trådtäthet desto svalare, mjukare och krispigare känsla. Påslakanet har en brodyr tvärsöver i ovankant. 100% Bomull
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Iskaffe, Offwhite |
| Utförande | Enkelsäng |
| Mått | 150x210/50x60 cm |
| Bredd | 150 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Påslakanset |
| Serie | Amie |
| Bredd | 1500 mm |
| Vikt | 0,9 kg |
