Valv Lundbergs Roma VitBredd 2000 mm
Rek. pris 5 659 kr
5 089 kr
4 034 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
2000 mm

Roma Vit
Bredd 2000 mm
4 034 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Valv Roma i vit i mdf. Finns i två bredder.
Bredd max 860 mm eller 2000 mm
Höjd max 2320 mm
Väggtjocklek max 280 mm
Foderbredd 100 mm
Bågradie 430 mm
För mer information se monteringsanvisning.
Alla vill vi ju sätta vår egen prägel på vårt boende.Att öppna upp mellan rum inspirerar, släpper in ljus och ger en känsla av rymd. Vi vill ge dig möjlighet till förändring och nya luftigare rum.
Man saknar ofta utrymme - ett större rum där alla kan umgås. Varför inte öppna upp mellan två mindre rum och skapa ett allrum med ett valv. Stora luftiga rum inbjuder till att umgås och vara tillsammans. Bågens radie 430 mm.
Höjd max 2320 mm
Väggtjocklek max 280 mm
Foderbredd 100 mm
Bågradie 430 mm
För mer information se monteringsanvisning.
Alla vill vi ju sätta vår egen prägel på vårt boende.Att öppna upp mellan rum inspirerar, släpper in ljus och ger en känsla av rymd. Vi vill ge dig möjlighet till förändring och nya luftigare rum.
Man saknar ofta utrymme - ett större rum där alla kan umgås. Varför inte öppna upp mellan två mindre rum och skapa ett allrum med ett valv. Stora luftiga rum inbjuder till att umgås och vara tillsammans. Bågens radie 430 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18710L |
| Serie | Roma |
| Bredd | 2000 mm |
| Höjd | 2320 mm |
| Utförande | Vit MDF |
| Väggtjocklek | 280 mm |
| Typ | Valv |
| EAN-nr | 7392118187104 |

