





Barnsoffa Venture HomeMåna Vit Teddy
2 589 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Måna barnsoffa i vit teddytyg och svarta ben i plast.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 15551-000 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 98 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Djup | 62 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Barnsoffa |
| Serie | Måna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 33 cm |
| Sittbredd | 72 cm |
| EAN-nr | 7350118417690 |
