Barnstol Venture Home Polar
Pris/frp 578:-
fr.289 kr/st30 dagars prisgaranti
Välj variant

Polar
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Barnstol Venture Home Polar är en fin matstol för barn. Den är tillverkad av tyg/konstläder med fyra ben av svart metall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barnstol Venture Home Polar är en fin matstol för barn. Den är tillverkad av tyg/konstläder med fyra ben av svart metall.
Denna stol finns i olika utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Blå/Svart, Grå/Svart, Svart, Svart Teddy, Vit |
| Bredd | 32, 43 cm |
| Höjd | 60, 62 cm |
| Längd | 32, 41,5 cm |
| Djup | 38,5 cm |
| Ben | Stål |
| Rygghöjd | 33 cm |
| Material | Polyester Teddy, PU, Sammet, Tyg |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Polar |
| Sittdjup | 27 cm |
| Användningsområde | Barn, Inomhus |
| Sitthöjd | 27 cm |
