Barbord House Nordic Bolzano
fr.4 369 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bolzano
4 369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Barbord från House Nordic med skiva i marmorlook. 70x105cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Vit/Guld, Vit/Svart |
| Längd | 70 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 105 cm |
| Material | Stål/MDF |
| Typ | Barbord |
| Serie | Bolzano |
| Montering | Ja |

