
Barbord Venture Home Alo Utomhus
FRI FRAKT
2 845 kr
1 479 krSpara 48 %Kampanjtom 18/5
30 dagars prisgaranti

Alo Utomhus
1 479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Barbordet Alo tar din altan till nya höjder! Det här barbordet har slitstarkt material i konstrotting, stilren design och klassisk utformning med raka nordiska former. Toppskivan är i glas och bidrar till en snygg elegans. Matcha med barstolar från samma serie och få en komplett matgrupp till sommarens uteliv!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barbordet Alo tar din altan till nya höjder! Det här barbordet har slitstarkt material i konstrotting, stilren design och klassisk utformning med raka nordiska former. Toppskivan är i glas och bidrar till en snygg elegans. Matcha med barstolar från samma serie och få en komplett matgrupp till sommarens uteliv!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6120-001 |
| Färg | Grå |
| Längd | 100 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 110 cm |
| Material | Glas, Stål, Rotting |
| Produkttyp | Barbord |
| Serie | Alo |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340206979056 |









