Matbord furniture/fashion Copenhagen 115 cmSvart
4 500 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Copenhagen 115 cm
Svart
4 500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Matbordet Copenhagen från furniture/fashion låter dig skapa ett modernt blickfång i ditt hem!
Detta trendsäkra matbord har en vacker bordsskiva i MDF med faner och ett dekorativt, cylinderformat underrede i svart metall.
Detta trendsäkra matbord har en vacker bordsskiva i MDF med faner och ett dekorativt, cylinderformat underrede i svart metall.
Varumärke
furniture/fashionBeskrivning
Matbordet Copenhagen från furniture/fashion låter dig skapa ett modernt blickfång i ditt hem!
Detta trendsäkra matbord har en vacker bordsskiva i MDF med faner och ett dekorativt, cylinderformat underrede i svart metall.
Detta trendsäkra matbord har en vacker bordsskiva i MDF med faner och ett dekorativt, cylinderformat underrede i svart metall.
Ett runt matbord är perfekt om du vill skapa en social och inbjudande atmosfär i ditt hem. Möblera köket eller vardagsrummet med ett iögonfallande bord där ingen hamnar på kanten!
Egenskaper
| Varumärke | furniture/fashion |
| Art.Nr. | 15109-488 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 74 cm |
| Diameter | 115 cm |
| Djup | 115 cm |
| Utförande | MDF/Stål/Fanér |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Copenhagen |
| Iläggsskiva | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7340206964236 |





