Matbord In Living Azusa Förlängningsbart 140 cm
Rek. pris 5 499 kr
2 949 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Matbord In Living Azusa Förlängningsbart 140 cm är ett elegant matbord med iläggsskiva.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 838046 |
| Färg | Vit/Grå |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Azusa |
| Förlängningsbart | Ja |
| Längd med förlängning | 180 cm |
| Stil | Tidlös |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Ja |







